Mezioborová konference Život ve zdraví 2024

Konference se řadí mezi tradiční akce pořádané Pedagogickou fakultou MU. Cílem konference s mezinárodní účastí je mezioborová výměna výzkumných, didaktických a praktických poznatků z oblasti ochrany a podpory zdraví a výchovy ke zdraví. Konference se koná pod záštitou doc. PhDr. Mgr. Simony Koryčánkové, Ph.D., děkanky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

10. - 11. září 2024

Pedagogická fakulta, Poříčí 31, Brno, posluchárna č. 20

Zahájení konference

úterý 10. 9. 2024 v 10:30, prezence účastníků od 9:30

Ukončení konference

středa 11. 9. 2024 v odpoledních hodinách

Konference se řadí mezi tradiční akce pořádané Pedagogickou fakultou MU. Cílem konference je mezioborová výměna výzkumných, didaktických a praktických poznatků z oblasti ochrany a podpory zdraví a výchovy ke zdraví.

Datum a místo konání:

• 10. - 11. září 2024
  • Pedagogická fakulta MU, Poříčí 31, Brno, posluchárna č. 20
  • Forma jednání: prezenční, online nebo hybridní (bude upřesněno po uzávěrce přihlášek).
  • Zahájení konference: úterý 10. 9. 2024 v 10:30, prezence účastníků od 9:30
  • Ukončení konference: středa 11. 9. 2024 v odpoledních hodinách

Tematické okruhy:

• Výzkum v oblasti ochrany a podpory zdraví a výchovy ke zdraví.
  • Projekty a programy ochrany a podpory zdraví.
  • Vzdělávání v oblasti ochrany a podpory zdraví a výchovy ke zdraví.

Přihláška Přidat do kalendáře Přidat do kalendáře

Konferenční poplatek

Účast na konferenci je bez poplatku. Drobné občerstvení a základní konferenční materiály hradí organizátor konference.

Program konference

Program bude sestaven po uzávěrce přihlášek a zaslán přihlášeným účastníkům konference. Program bude zveřejněn také na stránkách Katedry tělesné výchovy a výchovy ke zdraví Pedagogické fakulty MU: https://zdravi.ped.muni.cz/clanky/mezioborova-konference-zivot-ve-zdravi-2024.

Konferenční jazyky a příspěvky během konference

• Konferenční jazyky při prezentaci příspěvku: čeština, angličtina, slovenština.
  • Účastník konference může přihlásit pouze jeden příspěvek v délce do 15 minut.
  • Elektronické prezentace aktivních účastníků mohou být se souhlasem autorů zveřejněny na stránkách konference.

Sborník z konference

Sborník nebude vydán.

Ubytování a stravování

Pořadatelé nezajišťují ubytování a stravu s výjimkou drobného občerstvení v průběhu konference. Ubytování a stravování je dostupné v nejbližším okolí fakulty