Erasmus+ BIP: Výživa a nutriční vzdělávání

Ve dnech 9. - 13. září se studující z Katedry tělesné výchovy a výchovy ke zdraví zapojili do programu ERASMUS+ BIP (Blended intensive program) s názvem Výživa a nutriční vzdělávání.q​

září 2024

Bez popisku

Setkání pořádala University of Ljubljana, Faculty of Education, the Department of Household Education.

Program sdružuje 27 studentů ze Slovinska, České republiky, Litvy a Polska, kteří v rámci vzdělávání získávají teoretické i praktické znalosti z oblasti výživy a nutričního vzdělávání. Účastníci se prostřednictvím různých aktivit a workshopů seznamují s aktuálními tématy z oblasti výživy. Součástí programu je také mezinárodní spolupráce, výměna znalostí a zkušeností mezi studenty z různých zemí.

Přehled všech článků